Ana sayfa    İletişim    

Bu web sitesinin sahibi SALİM VİNÇ VE NAKLİYAT. olup, site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi SALİM VİNÇ VE NAKLİYAT’a aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

İleride söz konusu koşulları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden SALİM VİNÇ VE NAKLİYAT’ın ve/veya SALİM VİNÇ VE NAKLİYAT web sitesinin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, SALİM VİNÇ VE NAKLİYAT'ın yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

SALİM VİNÇ VE NAKLİYAT web sitesinde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde SALİM VİNÇ VE NAKLİYAT tarafından garanti edilmemektedir.


SALİM VİNÇ VE NAKLİYAT işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.


Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, SALİM VİNÇ VE NAKLİYAT link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. SALİM VİNÇ VE NAKLİYAT bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir öneride bulunmamaktadır. Bu sitelerin kullanım ile doğabilecek zararlar kullanıcıların kendi sorumluluklarındadır.
SALİM VİNÇ VE NAKLİYAT bu tür link verilen sayfalara erişimi, kendi yazılı onayına bağlayabileceği gibi, uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

www.salimvinc.com web sitesinin sahibi SALİM VİNÇ VE NAKLİYAT dır. Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu SALİM VİNÇ VE NAKLİYAT’ın ya da lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. SALİM VİNÇ VE NAKLİYAT’dan önceden yazılı onay alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.

 
     Ana sayfa    Hakkımızda     Hismetlerimiz     Araç filosu     İletişim
 
© 2008 Salim Vinç Nakliyat Ltd. Şt.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Şartları     Created by ARTGRAFIK